Učit se,učit se=MÁLO PROSPÍVAT!

Práce v Informatice-Weronik@ s Nicolka

7. září 2009 v 13:28 | Weronik@a Nicolka |  Naše práce
Naše léto!letní tábor lovĚTÍN
1.-14.8.2009
Dne 1.8. 2009 jsme odjeli na letní tábor.Když jsme přijeli moc se nám tábořiště líbilo.První dny se skoro nic nedělo takže jsme nevěděli co dělat,ale další dny už to bylo jen lepší.Měli jsem táborovou jménem Para Heroico což v češtině znamená Pro Odvážné.
1. etapa byla o sběru kamínků což nás moc nebavilo,protože jsme lezli půl hodiny po kolemou v trávě plné kopřiv s prominutím jak pitomci!Ale stálo to zato byli jsme jeden ze 2 oddílů které našli všechny drahé kameny.
Další dny byli moc zajímavé například po namáhavém dni plném sportu byla odměnou skvělá večeře a večerní program jímž byla diskotéka braná také jako karneval.Všichni měli moc zajímavé masky!Já Niky jsem byla za upírku a Veronika za Amazonku.
Také jsme měli opravdu nádherný táborový oheň.Když ho náš kuchař Kája zapaloval všichni zpívali píseň ,,Červená se line záře´´. Další den jsme byli slaňovat ,,skálu´´ v Batelově.Den poté jsme vyřili jídlo a další etapou bylo se 3 sirkami udržet co nejdéle oheň z klacíků které jsme museli nasbírat do malé krabičky.Náš oddíl(Huggies team) byl 2. náš oheň hořel celích 22 minut.Horší bylo to že po celou dobu jeme museli mít na sobě holínky a pláštěnky což bylo u ohně dosti nepříjemné.
Prostě a jednoduše jsem si tábor užili a těšíme se na příští léto až se znovu uvidíme se všemi kamarády z tábora.Odjíždeli jsme 14. 8. a všichni jsme konec tábora obrečeli.Kéž bychom tam mohli zůstat déle.

PS:Bohužel sem nejdou dát fotky možná je sem dodám později!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicool& Nicool& | Web | 22. října 2009 v 21:45 | Reagovat

tu NicolKU si vyprošuju!!§

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama